Operaatori abi
Tööpakkumise number #728506

Ametro Personalirent OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • operaatori abistamine masinate seadistamisel, puhastamisel ja materjaliga varustamisel

  • toodangu vastuvõtmine, pakkimine ja ladustamine

  • erinevad abitööd tootmises

Ootused kandidaadile

  • huvi tootmistöö vastu

  • hea füüsiline vorm

  • eesti või vene keele oskus

  • kasuks tuleb varasem tootmistöö kogemus

  • töö kahes vahetuses, E-R (06:30-15:00, 15:00-23:00, väga harva ka kolmas vahetus 22:00-06:30)

  • väljaõpet ja stabiilset töökohta

  • arenguvõimalusi tootmises

  • sõbralikku meeskonda

  • Töökoht asub Lasnamäel, Tallinnas

Tööpakkumise number
#728506