2023-08-23 14:48:55

OPERAATOR (VÄÄTSA)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime kandidaati, kes sooviks liituda meie keskkonnasõbraliku ja tööka meeskonnaga operaatori ametikohal osalise tööajaga (0,8).

SINU ÜLESANDEKS ON:

Klientide laitmatu teenindamine, sealhulgas jäätmete vastuvõtt, juhendamine, teenuste eest arveldamine ja jäätmete registreerimine.

Territooriumi jälgimine ning ohutusnõuete järgimise tagamine.

Ootused kandidaadile

Jäätmekäitlusalased teadmised (õppimisvõimeline kandidaat).

Operatiivne ja korrektne tööteostus.

Ladus eesti keele oskus ning vene keele oskus vähemalt algtasemel.

Hea suhtlemisoskus.

Kohusetundlikkus ja korrektsus.

Koostöövalmidus.

Arvuti- ja kontoritarkvara kasutamise oskus.

Sõiduvahendi omamine: võimalus iseseisvalt töökohale jõuda.

Graafikuga töö

E-R 7.30-18.30 ja  L 8.30- 16.30 kaks päeva tööl ja kaks päeva vaba

Ettevõte pakub

Mõistlikku ja ausat põhitöötasu, mis laekub õigeaegselt.

Toetame oma töötajate sportimist. Lisaks pakume ettevõttesiseseid erinevaid tervise edendusprogramme ja tasuta tervisekontrolli.

Tööohutus on meie esimene prioriteet. Pakume kaasaegset töökeskkonda ja kvaliteetseid isikukaitsevahendeid.

Töölesõidu kompenseerimine

Väljaõpet kohapeal

Lisainfo

Tähtajaline tööleping pikendamisega võimalusega
Osaline tööaeg (0,8 kohale)