Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #675929

Operaator

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 12. november 2020
Kuulutus aegub:25. november 2020

Töö kirjeldus

  • oma töölõigu protsessi jälgimine, kvaliteedi tagamine
  • info sisestamine seadmete tööprogrammi, sh tagasiside andmine
  • töökoha igapäevane korrashoid

Ootused kandidaadile

  • on vastutustundlik ja korrektne
  • oskab kasutada tavakasutaja tasemel arvutit
  • on valmis töötama vahetustes (sh ka öövahetuses)
  • hindab meeskonnatööd

Ettevõte pakub

  • kaasaegseid töötingimusi ja väljaõpet
  • vahetustega tööd E-R (6.00-14.30, 14.30-23.00 ja 23.00-6.00)
  • transpordivõimalust ettevõtte bussiga Tartu, Alatskivi-Koosa või Võnnu suunalt
  • omatöötaja soodustusi (Stebby teenuste kasutamine, soe toit, tasuta transport tööle ja tagasi jne)

Töökoht asub Tartumaal Kavastu tehases (20 km Tartu kesklinnast).

Tööpakkumise number
#675929

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. november 2020

Palmako AS on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 400 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse. Tutvu: www.palmako.com

2019. aasta algusest on meil Eesti üks kaasaegsemaid liimpuidu tehaseid. Koos saame valmistada ja pakkuda uhkeid liimpuittalasid majatehastele, projekteerijatele ja ehitajatele. Töökohana on liimpuidu tehas põnev, tänapäevaselt kõrgtehnoloogiline ning protsessid on kuvaritel jälgitavad.

Vaata rohkem

Operaator