Operaator
Tööpakkumise number #815442

Operaator

Enics Estonia
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Mida Enicsis teed?
Seadistad liini, jälgid protsesse. Kontrollid toodete kvaliteeti. Teostad visuaalkontrolli toodetele. Jälgid, et masinad töötaksid tõrgeteta. Likvideerid liinil lihtsamad tõrked. Teed kandeid tootmisprogrammi.

Ootused kandidaadile

Mida sinult ootame?
Arvutioskust. Oled oma töös täpne ja kohusetundlik. Eesti keele oskust. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus. Meeskonnatööoskust. Valmisolekut vahetustes töötamiseks graafiku alusel sh öisel ajal.

Ettevõte pakub

Mida Enics pakub?
Maitsvat ja soodushinnaga toitlustamist ettevõtte sööklas. Töökohal täielikku väljaõpet, juhendamist oma ala parimatelt spetsialistidelt. Kaasaegset töökeskkonda. Ettevõtte soodustusi (nt: sporditoetused, ujumine, lapse kooli mineku toetus).
Ettevõtte korraldatud transporti:
Põlva- Krootuse–Saverna–Otepää
Ervu-Rannu–Puhja-Annikoru
Tartu-Nõgiaru-Nõo
Valga-Rõngu (töötaja maksab 10-40 eurot kuus, olenevalt peatusest)

Tööpakkumise number
#815442

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Operaator Operaator

Enics on tootmisettevõte, mis aitab luua tulevikku. Meie kliendid on rahvusvahelised ettevõtted, mis muudavad maailma - päästa elusid haiglates, transportida inimesi suurlinnades, rajada lifte uutesse kõrgustesse, tagada turvalisust lennunduses ja palju muud. Kui Sina tahad olla osake maailmale positiivse mõju loomisest, siis ootame Sind meie meeskonda!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 3
5 p. tagasi
HÖÖVLI OPERAATOR Ilmre OÜ
3
5 p. tagasi
HÖÖVLI OPERAATOR Ilmre OÜ • Tartu
Tartu
UUS
2 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR Oxford Engineering Eesti OÜ
Alates 9 €/tunnis
UUS
2 p. tagasi
CNC-PINGI OPERAATOR Oxford Engineering Eesti OÜ • Tartu
Tartu
VIP 4 UUS
päev tagasi
Підходить і для українців
TOOTMISTÖÖLINE METALLIETTEVÕTTES DOORDEC OÜ
4 UUS
päev tagasi
TOOTMISTÖÖLINE METALLIETTEVÕTTES DOORDEC OÜ • Tartu
Tartu