OPERAATOR-SEADISTAJA Ensto Keila tehase silikoonvalu osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235206

Tööpakkumise number

235206

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
- survevalupresside ja tööpinkide seadistamine ning igapäevane opereerimine vastavalt tootmisplaanile;
- survevalupresside vormide vahetus;
- toodete kvaliteedi kontrollimine ja pakkimine;
- regulaarsete hooldustööde läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

Heal kandidaadil on:
* varasem tootmises töötamise kogemus;
* hea eesti ja inglise keele oskus;
* arvuti kasutamise oskus;
* iseseisev mõtlemisvõime;
* tahe õppida ja ennast arendada;
* kohusetundlikkus,ausus, täpsus ja korrektsus;
* valmisolek töötada vahetustega

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Keilas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Kandideerimine toimub ainul läbi CV Keskuse kuni 21.08. 2011.a. Palume ära märkida CV-s oma palgasoov.

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 26.08. 2011.a. Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2011
Kuulutus sisestati:
3. august 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

Eestis tegeleb Ensto metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 450 inimese.