Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #296478

Operaator-pesupesija

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- allüksustelt pesemist vajavate esemete vastuvõtmine, koguste kaalumine ja arvestustabelisse märkimine
- pesemiseks vastuvõetud pesu eelsorteerituse kontrollimine
- pesu pesuliikide kaupa pesemine
- pestud pesu pesuliikide kaupa sorteerimine
- kuivatuskappidega töötamine, pesukoguste ja temperatuuride jälgimine
- puhta triigitud pesu sorteerimine ja vastavalt markeeringule riiulitele või transportimiseks ettenähtud kottidesse asetamine
- pestud pesu kalandritel ja käsitriikrauaga triikimine
- seadmete ja masinate puhastamine ja oma tööruumide igapäevane koristamine.

Ootused kandidaadile

- keskharidus (või põhiharidus)
- kasuks tuleb varasem töökogemus pesupesijana
- täpsus
- hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- meeldivat kollektiivi

Lisainfo

Kuna operaator-pesija ametikoht nõuab suurt töökoormust kätele, siis ei tohiks töötajal olla probleeme liigestega

Tööpakkumise number
#296478

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 400 €/kuus
Kuulutus aegub:
27. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2013

Sihtasutus Viljandi Haigla on suurim tööandja Viljandi maakonnas, kes annab tööd ligemale 750 inimesele.
Haigla missiooniks on pakkuda patsiendikeskset kvaliteetset ravi, tervise maksimaalset taastamist ja oskusi haigusega toimetulekuks.
Missiooni paremaks täitmiseks ootame oma meeskonda uusi töötajaid.

Vaata rohkem