Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290562

Operaator-pakendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tootmisliinil toodete valmistamine
  • valmistoodete pakendamine, kahveldamine, sildistamine
  • toodete kvaliteedi kontrollimine
  • jooksvad töökorraldused

Ootused kandidaadile

  • suhtlustasemel eesti ja vene keele oskust
  • valmisolekut vahetustega tööks, sealhulgas öövahetusteks

Ettevõte pakub

  • väljaõpet
  • kõiki tööks vajalikke abivahendeid
  • stabiilset ja pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes
  • meeldivat töökollektiivi

Tööpakkumise number
#290562

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
29. november 2012
Kuulutus sisestati:
5. november 2012

Allestpac on ettevõte, mille põhitegevuseks on ühekordsete plastist pakendite tootmine. Me toodame pakendeid kiirtoitudele alates värsketest salatitest ja võileibadest kuni magusate kookideni. Samuti kuuluvad meie tootevalikusse aknatihendite pakendid, maalrikausside sisendid, printerite dosaatorid jne. 95% oma toodangust ekspordime Skandinaaviamaadesse. Tehas asub Tallinna külje all Tabasalus.

Vaata rohkem