Värsked tööpakkumised

Operaator (Lehtmetalli jaoskond)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 367187

Tööpakkumise number

367187

Töö kirjeldus

Seoses tootmismahtude suurenemisega lehtmetalli töötlemisega seotud töölõikudes otsime oma meeskonda uusi töötajaid, kes tunnevad tõsist huvi metallide töötlemise vastu, on kohusetundlikud, täpsed, iseseisvad.

Pakume tööd erinevates lehetöötlemise seotud töölõikudes: ettevalmistustööd, tööd painutuspinkidel: detailide ettevalmistamine, töötlemine ja kontroll, tööpinkide opereerimine ning igapäevane hooldus.

Nõudmised kandidaadile

1. Tehniline kutseharidus või eelnev töökogemus vastavates töölõikudes;
2. Teadmised metallide töötlemisest
3. Jooniste lugemise oskus;
4. Oskus kasutada mõõteriistu;
5. Füüsiline vastupidavus, pingetaluvus, hea kuulmine ja nägemine;
6. Tähelepanu, rahulikkus, hoolikus.

Ettevõte pakub

Tööriided, kaitsevahendid ja head olmetingimused;
Lõunasöögi osaline kompenseerimine;

Lisainfo

Töö mitmes vahetuses;
Asume Tartu linna piiril, Tartu vallas, Vahi Tööstuspargis.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2015

AS HANZA Mechanics Tartu on 1996 aastal asutatud peenmehaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikke koostetöid tegev allhanketöödele spetsialiseerunud ettevõte. HANZA tehased asuvad Eestis, Rootsis , Soomes, Poolas, Slovakkias ja Hiinas. HANZA Tartu tehases töötab~ 430 töötajat. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted Ericsson, TA, ABB, Carrier, Intermec, Powerwave, Primus, Sievert, Wabco, Atlas Copco jt. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.