Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437681

Operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kvaliteetse töö teostamine graanuli pressimisel, pakkimisel ja laadimisel
tootmisliini seadistamine ja jälgimine
toodangu kvaliteedi tagamine
tööohutuse järgimine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus tootmisettevõttes
tehniline taiplikkus, täpsus, kohusetundlikkus
valmisolek vahetustega tööks, vajadusel ka öösel

Ettevõte pakub

huvitavat tööd rahvusvahelises ettevõttes
häid töötingimusi ja sõbralikku kollektiivi
väljaõpet

Lisainfo

Külli Tamm
3229199

Tööpakkumise number
#437681

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Stora Enso on rahvusvaheline paberi-, pakkematerjali- ja metsatööstuse kontsern, mis on pühendunud innovatsioonile ning uutele lahendustele seoses taaskasutatavate materjalidega. Ettevõttes töötab umbes 28000 inimest üle maailma. Ettevõtte Eestis asuvad üksused on seotud puiduvarumise, töötlemise (Imavere ja Näpi saeveskid), pakenditootmise ning Stora Enso grupi ettevõtetele toetavate teenuste pakkumisega.

Vaata rohkem

Operaator