Operaator – konsultant
Tööpakkumise number #814593

Hansa Diesel OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Töö kliendibaasiga: kliendi täielik juhtimine päringu esitamisest kuni tellimuse kättesaamiseni.

Nõudmisel toote otsimine, logistika optimeerimine, saatedokumentide koostamine.

Ootused kandidaadile

Keeleoskus:
vene, inglise - kohustuslik.

Hea suhtlemisoskus;
kiire mõtlemine; täpsus,liikuvus, vastupidavus stressile
Juhiluba.

Ettevõte pakub

Pikaajalist töösuhet;

Kontor Mustamäel

Tasuta lõuna

Sõbralik meeskond

Tööpakkumise number
#814593

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

6 p. tagasi
HULGITELLIMUSTE MÜÜJA-KONSULTANT DEPO DIY EE OÜ
6 p. tagasi
HULGITELLIMUSTE MÜÜJA-KONSULTANT DEPO DIY EE OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜJA-KONSULTANT SITEN MÖÖBEL OÜ
4 päeva jäänud
MÜÜJA-KONSULTANT SITEN MÖÖBEL OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi