Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #693385

Operaator (KAVASTU TEHAS)

2
CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime operaatorit, kes seadistab ja töötab professinaalsetel puidutöötlemise seadmetel.

Ootused kandidaadile

  • Omab eelnevat töökogemust tänapäevases puidu- või muus kõrgelt                   automatiseeritud tootmises
  • Omab head tehnilist taipu ja huvi töö tõhusamaks teostamiseks
  • On töösuhtes korrektne ning valdab eesti kõnekeelt
  • On initsiatiivikas ja oskab ise oma tööd planeerida
  • Hindab meeskonnatööd ning sõbralikku suhtlemisstiili

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu (al 8,90 eur/h bruto)
  • Huvitavat ja arendavat tööd professionaalsetel ja kaasaegsetel töökeskustel
  • Täiendavat väljaõpet ning arenemisvõimalust
  • Omatöötaja soodustusi (soe toit, Stebby jne)
  • Tasuta transport Tartu, Võnnu ja Alatskivi suunalt

Töökoht asub Tartumaal, Kavastus.

Tööpakkumise number
#693385

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. aprill 2021
Kuulutus sisestati:
25. märts 2021

AS Palmako on Lemeks Gruppi kuuluv rahvusvaheline puidutööstus, kus toodetakse aiamaju, mänguväljakuid, aiapiirdeid, immutatud aiaposte, liimpuittooteid ning küttegraanuleid. Meie tehastes ja kontorites Tartumaal, Lääne-Virumaal ning Põltsamaal töötab üle 430 inimese, ettevõtte käibest 97% eksporditakse.

Vaata rohkem