2023-08-23 14:48:55

Operaator juhtimiskeskuses

CVKeskus.ee klient
Alates 900 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Operaator Juhtimiskeskuses

Otsime rõõmsameelseid operaatoreid Eesti Energia juhtimiskeskusesse, kus töö ei ole kunagi igav. Sealne töö pakub põnevaid väljakutseid ja   annab Sulle suurepärase võimaluse panustada Eesti turvalisusesse!

TÖÖÜLESANDED:

  • töötled valveobjektidelt saabuvaid häireid;
  • koordineerid patrullteenistuse tööd;
  • fikseerid ja edastad operatiivselt Sulle laekunud informatsiooni;
  • tagad rõõmsameelse ja kvaliteetse klienditeeninduse.

Ootused kandidaadile

OOTUSED KANDIDAADILE:

  • omad heal tasemel eesti ja vene keele oskust;
  • oled sinasõber arvutiga;
  • Sulle meeldib lahendada keerulisi olukordi ja aidata teisi inimesi;
  • huvitatud turvavaldkonna tehnoloogilistest lahendustest;
  • soovid töötada ööpäevaringse graafiku alusel ja 12 tunnistes vahetustes.

KASUKS TULEB:

  • inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

PAKUME:

  • töötasu alates 900 eurot bruto;
  • tööalast valdkondlikku väljaõpet ja täiendkoolitusi,
  • arenemis-ja karjäärivõimalusi;
  • soodsaid sportimisvõimalusi ja ühisüritusi.