Värsked tööpakkumised

Operaator-jäätisevalmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 625017

Tööpakkumise number

625017

Firma nimi peidetud OPERAATOR-JÄÄTISEVALMISTAJA

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on jäätise valmistamine vastavalt kinnitatud juhenditele ja retseptidele. Hoiad protsessi töös ja juhendad liinil teisi töölisi ehk oled oma liinil boss.

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

  • kokkulepete täitmist
  • toiduohutuse- ja kvaliteedinõuetest kinnipidamist
  • MS Office kasutusoskust vähemalt baastasemel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • kogutasu keskmiselt 1000 EUR (bruto) kuus
  • võimalust suhelda nii eesti kui vene keeles
  • tööandja transporti kesklinnast tööle ja tagasi
  • mitmeid ettevõttesiseseid soodustusi
  • toetatud sportimisvõimalusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus.
Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.
Ainsa Baltikumi jäätisetootjana omab Balbiino jäätisetootmine rangeimate toiduohutusnõuete täitmisele ja stabiilsele kvaliteedile viitavat rahvusvahelist BRC (British Retail Consortium) sertifikaati.