Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641325

Operaator

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tunnel- ja kamberahju opereerimine, toodangu ladumine.

Ootused kandidaadile

  • põhiline (eri, kõrg) haridus;
  • eelnev töökogemus operaatorina või sarnane ettevõttele;
  • B-kategooria juhiluba;
  • kohusetundlik ja täpne.

Ettevõte pakub

  • stabiilset ja õigel ajal laekuvat palka;
  • arenguvõimalusi ja väljaõpet;
  • võimalust töötada toredas meeskonnas ja rahvusvahelises ettevõttes;
  • häid töötingimusi;
  • sporditoetust;
  • isikliku auto kompenseerimine või transpordikulude kompenseerimine katseaja jooksul.

Lisainfo

Töökoht asub Lääne-Viru maakonnas, Viru-Nigula vallas, Aseri alevikus.

Kandideerida saab kohe.
Tööle asumine: 01.04.2020

Palun saada oma CV aadressile Marina Fatun, e-post marina.fatun(at)wienerberger.com.

Ühendust võtame vaid sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#641325

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. märts 2020
Kuulutus sisestati:
28. veebruar 2020

Wienerberger AS, kaasaegne tellisetehas Aseris, kulub Wienerberger Group´i. Tehas on ehitatud 2006 aastal ja toodab üle 50 miljoni tellise aastas.
Wienerberger on hea mainega ettevõte. Tootmine pidevalt uueneb ja kasvab. Laiendame oma tootevalikut ja avame uusi tootmispindu. Töö Wienerbergeris tähendab uusi teadmisi, oskusi ja ka sõpru. Ühesõnaga see on väga hea võimalus oma professionaalseid oskusi rakendada.
Uue töökoha tekkimisel, vaatame rõmmuga läbi iga teie saadetud CV.

Vaata rohkem

Operaator