Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640987

Operaator

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Masina seadistamine vastavalt joonisele;
  • Kvaliteedi jälgimine;
  • Seadme ja töövahendite hooldamine;

Ootused kandidaadile

  • Meeskonnas töötamise soov;
  • Tehniline taip ning loogiline mõtlemine;

Ettevõte pakub

Põnevaid väljakutseid
Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
Tööaeg 07:00-15:30

Lisainfo

Ootame CV'd ja motivatsioonikirja koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#640987

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. märts 2020
Kuulutus sisestati:
19. veebruar 2020

Teeme koostööd nii suurte kui ka väikeste puitmajade tootjatega, ehitusettevõtetega ning teiste puitmaterjali tarbijatega.

Pakume oma klientidele lehise, kuuse ja männipuust ehitus-, viimistlus- ja küttematerjale.

Teamwoodi tootmisvõimsus on 3000 m3 puittooteid kuus. Suurema osa ettevõtte toodangust ekspordime Euroopa ja Aasia turgudele.

Teamwood OÜ on pühendunud säästvale metsamajandamisele ja omab FSC tarneahela sertifikaati. Samuti on Teamwood OÜ-l tugevussorteeringu sertifikaat, mis võimaldab pakkuda C24 materjali. Tootmises tekkivast saepurust toodame küttegraanuleid. Samuti toimub aktiivne B-kvaliteedi materjali müük vähemnõudlikule kliendile.

Teamwood OÜ on tegutsenud Ida-Virumaal Sondas alates 2005. aastast.

Vaata rohkem

Operaator