Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216239

Operaator esikontakti jootmismasinale

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elementide ja toodangu kvaliteedi kontrollimine
masina töö jälgimine
masina seadistustööd

Nõudmised kandidaadile

rutiinitaluvus
korrektsus, täpsus
püsivus
õpihimu
tehniline taip
kasuks tuleb töökogemus mehaanika, elektroonika või mehhatroonika alal
riigikeele oskus kõrgtasemel

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
häid ja stabiilseid töötingimusi
iseseisvat tööd
kindlat töökohta arenevas ettevõttes
korralikku palka

Lisainfo

CV-le lisada palgasoov.
Valiku esimeses etapis äraütlevaid teateid ei saadeta.
Ettevõte asub Laagris, Tänassilma tehnopargis.

Tööpakkumise number
#216239

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
10. jaanuar 2011

Naps Solar Group on päikeseenergia süsteemide ekspert. Pakume lahendusi klientide erinevatele vajadustele ja rakendustele, kasutades päikeseenergiat autonoomse või täiendava energiaallikana.
Olles tegutsenud alates 1980. aastast oleme tarninud üle 200’000 süsteemi kõikjale maailmas.
Naps Solar Estonia OÜ varustab Grupi teisi ettevõtteid kvaliteetsete päikesepaneelidega. Seoses toodangumahu kasvuga vajame oma kollektiivi uusi töötajaid.

Vaata rohkem