ÖÖVAHETUSE TÖÖTAJA - Rocca al Mare McDonald's restoranis
Tööpakkumise number #726070

7

Töö kirjeldus

Koristustööde teostamine Rocca al Mare McDonald's kiirtoitlustusrestoranis (öövahetus; köögiseadmete oskuslik puhastamine ja pesemine, õlivahetus, tagaruumide, saali, õue jms puhastamine), mis eeldab füüsilist pinget ja koormust. Tööaeg on peamiselt kell 23:30-8:00.

Rocca al Mare McDonald´s restoran asub aadressil Paldiski mnt 102/1, 13552 Tallinn.

Ootused kandidaadile

  • Korrektsus ja kiirus
  • Valmidus füüsiliselt raskeks tööks
  • Võimalus töötada öösel
  • Sobiv kandidaat on 18-aastane või vanem
  • Valmis suhtlema eesti keeles (vähemalt B1 tasemel), saad hakkama ka vene keeles;

  • Võimalust ühendada tööd õpingutega ja tööd graafiku alusel
  • Stabiilset sissetulekut
  • Sotsiaalsed garantiid
  • Sõbralikku töökollektiivi ja ühisüritusi
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Mitmekesist tööd ja karjäärivõimalusi
  • Väljaõpet ja järjepidevat koolitust

Lisainformatsioon telefonil +37255647017

Tööpakkumise number
#726070