Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621946

Ootame oma kollektiiviga liituma KODUKULLERIT ning PAKIAUTOMAADIKULLERIT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on:

  • kaupade peale -ja mahalaadimine;
  • kodukulleril optimaalse ringi koostamine vastavalt sihtkohtadele ning kokkulepitud kellaaegadele;
  • korjed äriklientide juurest;
  • pakiautomaadikulleril pakiautomaatide täitmine ning tühjendamine;
  • B-kategooria kaubikuga piirkonna teenindamine;
  • klientidega viisakas suhtlemine;
  • aruannete täitmine

Nõudmised kandidaadile

  • B-kategooria juhiloa olemasolu;
  • eesti keele oskus;
  • meeldiv suhtlemisoskus;
  • sõbralikkus;
  • kohusetundlikkus;
  • paindlikkus tööülesannete täitmisel;
  • pingetaluvus kõrghooaja pakikogustega toimetulekul ning nõudlike klientidega suhtlemisel.

Kasuks tuleb kaubiku juhtimise kogemus Tallinna liikluses ning kulleritöö kogemus.

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada täis- või osalise töökoormusega;
  • sõbralikku kollektiivi;
  • stabiilset aastaringset tööd;
  • pikaajalist koostööd

Lisainfo

5100299; ketlin.masing(at)1kaubandus.com

Tööpakkumise number
#621946

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1400 - 1800 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. november 2019
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2019

1Kaubandus OÜ põhitegevusteks on kaubavedu. Transporditeenuseid pakume erinevas suuruses kaubikute ja veokitega. Meie visiooniks on olla usaldusväärne partner oma klientidele ning töötajatele.

Vaata rohkem