Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #325025

Õmblustehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime meeskonda õmblustehnoloogi, kelle ülesandeks on pehme mööbli toodetele õmblusjooniste ja - tehnoloogia väljatöötamine, vajadusel näidiste õmblemine ja õmblusjooniste valmistamine.

Ootused kandidaadile

Eeldab pehmemööbi valmistamiseks kasutatavate materjalide (nahk, kunstnahk, kangas, niidid, abimaterjalid) tundmist ja kogemusi pehmemööbli või õmblustööstuses töötamisel. Arvutikasutamise oskus on vajalik, samuti suhtlemistasandil inglise- ja venekeele oskus.

Head töökeskkonda kaasaegse tehnoloogiaga arenevas ja edukas ettevõttes. Ajakohast töötasu ja huvitavat tööd täis väljakutseid. Sõbralikku meeskonda.

Lisainfo

Alluvus tootmisjuhile

Tööpakkumise number
#325025

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1000 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
7. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
7. november 2013

AS NEISERI GRUPP on 20 aastat tegutsenud pehmet mööblit tootev ettevõte. Ettevõtte
peamised kliendid on Skandinaavia ja Kesk-Euroopa juhtivad mööbliketid. Ettevõte pakub oma
ala parimaid töötingimusi ja kasutab uudseimat tehnoloogiat.

Vaata rohkem