Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235734

Tööpakkumise number

235734

Töö kirjeldus

Õmblusettevõte otsib oma väiksesse, töökasse ja sõbralikku kollektiivi õmblejat, kelle igapäevaseks tööülesandeks on erinevate toodete õmblemine (sh töörõivad, disainrõivaste erinevad kollektsioonid väiksemas mahus).
Töö on küllaltki vaheldusrikas ja mitmekülgne ning on võimalus erialaselt areneda.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav on eelnev masstöö kogemus.
Oskus õmmelda erinevaid tööoperatsioone.
Kiirus, täpsus.
Kasuks tuleb erinevate õmblusmasinate valdamine.

Ettevõte pakub

Sõbralikku ja meeldivat töökeskkonda.
Vaheldusrikast tööd.

Lisainfo

Töö toimub meister-tehnoloogi alluvuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2011
Kuulutus sisestati:
10. august 2011
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

Õmblusettevõte on tegutsenud 2010.a saadik ning pakume allhanke korras õmblusteenust ettevõtetele ning eraklientidele.