Värsked tööpakkumised

Õmbleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422332

Tööpakkumise number

422332

Töö kirjeldus

Õmbleja tööülesanneteks on erinevates mõõtudes madratsikatete õmblemine uutele toodetele.
Töökoht asub Jüris, kuid tööle viib ning toob ettevõtte transport.
Töö toimub vahetustega esmaspäevast reedeni. Vahetused: 7.00 – 15.30 ja 15.30 – 24.00.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame kandidaadilt varasemat kogemust õmblustöös. Väga tähtsal kohal on ka kohusetundlikkus, pühendumus ning rutiinitaluvus. Eeldame kandidaadilt tahet teha tööd ning täpsust ettevõtmises.

Pakume omalt poolt püsivat tööd, motiveerivat boonussüsteemi ning tasuta lõunasööki. Samuti on meil transport ettevõttesse ning tagasi erinevatest peatustest, sh. Mustamäelt, Õismäelt, Lasnamäelt, Koplist, Maardust ning Loksalt.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid valitud kandidaatidega!
KONTAKTISIK: Lauri Laur 56223006 CV vöib saata lauri.laur[att]barona.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
9. mai 2016
Brutopalk:
Alates 700 kuni 1100 EUR kuus

Meie kliendiks on Euroopa ja Aasia juhtiv voodite tootja. Rootsis asutatud ettevõte tegutseb nüüdseks rohkem kui 40 riigis, kus ühtekokku töötamas üle 7000 tubli töötegija. Ettevõtte valitud põhibrändide ja kaubamärkide hulgas on voodeid ja madratseid kõigile vajadustele. Eestis alustas ettevõte tegevust 1997. aastal ning suurimaks eesmärgiks on saada maailma juhtivaks voodilahenduste pakkujaks. Seoses tootmismahtude suurenemisega oleme laienevasse ettevõttesse otsimas kogemusega õmblejaid!