Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751160

Õmbleja

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pehmemööbli kangast ja nahast katete õmblemine

Ootused kandidaadile

Täpsus ja korrektsus
Kiirus
Kasuks tuleb eelnev töökogemus pehme mööbli tööstuses
Kasuks tuleb eelnev töökogemus nahaõmblejana

Ettevõte pakub

Professionaalile väga head tasu
Oma ala parimaid töötingimusi ja kaasaegset tehnoloogiat
Erialaselt huvitavat ja arendavat tööd

Lisainfo

Töö toimub ühes vahetuses 08.00-16.30
Väga hea ühistranspordi ühendus (bussid, rongid)
Asume Laagris.

Tööpakkumise number
#751160
Õmbleja