Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #668007

O`Learys otsib abikokka

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Lisainfo: lepinguline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 15. september 2020
Kuulutus aegub:13. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Abikokana valmistad pitsasid ning teed muid vajalikke ettevalmistusi köögis. Armastad toitlustusmaailma ja naudid tööd köögis? Otsid ägedat meeskonda ja sulle on olulised head töötingimused? O`Learyse abikoka töö pakub kõike seda ja rohkemgi veel!

Ootused kandidaadile

Ootame sinult positiivset meelt ning valmisolekut töötada graafiku alusel.

Sa saad osa erilisest spordirestorani õhkkonnast ja Apollo grupi motivatsioonipaketist.

Tööpakkumise number
#668007

Lisainfo:
lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. september 2020

O`Learys on Eesti suurim spordirestoran ja meelelahutuskeskus. O'Learys on tänapäeval hästi tuntud ja hinnatud oma suurepärase atmosfääri, maitsva toidu ning spordiülekannetega. Üle maailma on üle 130. O'Learyse restorani, rohkem kui 10 riigis. Kirg spordi vastu. Lõõgastav tunne. Kodune toit. Hea atmosfäär. Mõnus koht, kus segunevad hea toit, jook, sport ja inimesed. Intiimne ja tõeline. Selline ongi O'Learyse tunne. O`Learys on osa Apollo ettevõtete grupist.

Vaata rohkem