Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622534

Olde Hansa majaesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Majaesindaja tervitab Olde Hansa ees linnarahvast ja linna külalisi.

Nõudmised kandidaadile

Meie isevärki majja sobivad julged, südamlikud ja kirglikud suhtlejad, kes taipavad keeli ning on kohusetundlikud ja õpihimulised.

Ettevõte pakub

Meie poolt:
Kogemus, mis muudab su elu!
Paindlik töökorraldus
Erakordsed töökaaslased
Hea töö eest hea tasu
Ühtehoidev meeskond
Lisaks hoolitseme Sinu tööalase ja isikliku arengu eest.

Tööpakkumise number
#622534

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem