Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622898

OLAF Cafe · Resto vahetusevanem-teenindusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on:

Teeninduse kvaliteedi tagamine restoranis vastavalt hea teeninduse tavale;
Meie tublide teenindajate juhendamine ja abistamine saalis;
Restorani korrashoid;
Suhtlemine klientidega ja nende teenindamine;
Jooksvate probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

Varasemat töökogemust restoraniäris või toitlustusvaldkonnas;
Suhtled vabalt eesti keeles;
Inglise ja vene keel ei ole Sulle võõrad;
Oled särava naeratusega;
Sind iseloomustab positiivne ellusuhtumine ning soov teha tiimitööd.

Ettevõte pakub

.Pakume Sulle:

Suurepärast võimalust eneseteostuseks ja karjääriarenguks;
Paindlikku töögraafikut;
Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
Soodustusi ja muid hüvesid.

Tööpakkumise number
#622898

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

Olaf Cafe-Resto on uus skandinaavialikult kirglik, moodne ja vabameelne restoran Tallinnas. Olafis hinnatakse väga naturaalsust ja põhimõtet less is more. Olafis käib kvaliteetne toit alati käsikäes lõbusa ajaviitega ning omaette klassist teenindusega.

Vaata rohkem