Värsked tööpakkumised

OLAF Cafe · Resto vahetusevanem-teenindusjuht VIP7

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 597678

Tööpakkumise number

597678

Firma nimi peidetud OLAF Cafe · Resto vahetusevanem-teenindusjuht

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on:

Teeninduse kvaliteedi tagamine restoranis vastavalt hea teeninduse tavale;
Meie tublide teenindajate juhendamine ja abistamine saalis;
Restorani korrashoid;
Suhtlemine klientidega ja nende teenindamine;
Jooksvate probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

Varasemat töökogemust restoraniäris või toitlustusvaldkonnas;
Suhtled vabalt eesti keeles;
Inglise ja vene keel ei ole Sulle võõrad;
Oled särava naeratusega;
Sind iseloomustab positiivne ellusuhtumine ning soov teha tiimitööd.

Ettevõte pakub

.Pakume Sulle:

Suurepärast võimalust eneseteostuseks ja karjääriarenguks;
Paindlikku töögraafikut;
Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
Soodustusi ja muid hüvesid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
16. mai 2019

Olaf Cafe-Resto on uus skandinaavialikult kirglik, moodne ja vabameelne restoran Tallinnas. Olafis hinnatakse väga naturaalsust ja põhimõtet less is more. Olafis käib kvaliteetne toit alati käsikäes lõbusa ajaviitega ning omaette klassist teenindusega.