Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #615181

Ohutusallohvitser

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toetada harjutusväljade teenistuse KV keskpolügooni laskevahendite grupi ülemat tema haldusalasse antud laskevahendite ladustamisel, töökorras hoidmisel ning erinevate struktuuriüksuste ja -allüksuste väljaõppel.

Ootused kandidaadile

Vähemalt nooremveebli auaste (läbitud vanemallohvitseride kursus VAPK/VABK)
Eesti keele oskus kõrgtasemel ja kahe võõrkeele (inglise ja vene) oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega
Teenistuskohustuste täitmiseks vajaliku kontoritarkvara kasutamise oskus
B-, C- ja T-kategooria autojuhilubade olemasolu
Valmisolek läbida tausta- ja julgeolekukontroll
Riigisaladusele juurdepääsuluba (taotletakse tööle asumisel)

Tööpakkumise number
#615181

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Brutopalk: 1450 - 1550 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. september 2019
Kuulutus sisestati:
27. august 2019

Toetuse väejuhatuse eesmärk on tagada Eesti Kaitseväe võitlusvalmidus ja jätkusuutlikus vajalike materjalide, teenuste ja väljaõppega. Olgu see logistika, toitlustuse, raamatupidamise, meditsiini, sotsiaal- ja psühholoogiaalase toetuse, muusika või ajateenijate väljaõppega seotud ülesanded Te olete oodatud meie meeskonda.

Vaata rohkem