Õhtuse vahetuse telefonimüügi konsultant

MÜÜGIMEISTRITE AS

Tööpakkumise number

575284

Müügimeistrite AS Õhtuse vahetuse telefonimüügi konsultant

Töö kirjeldus

• kvaliteetsete toodete ja teenuste müük telefoni teel
• klientide nõustamine ja tellimuste vormistamine
• oma kliendibaasi haldamine ja järelteenindus

Nõudmised kandidaadile

• julgus ja soov suhelda erinevate inimesetega
• hea eesti kõnekeele oskus
• soov ja tahe teenida head palka

Ettevõte pakub

• väljaõpet ja koolitust töö käigus
• võimalust müüa erinevaid tooteid ja teenuseid
• töötulemustest sõltuvat palka
• hubast ja mugavat töökeskkonda

Lisainfo

Õhtuse vahetuse tööaeg 4,5 tundi 16.30-21.00.
Töökoht asub aadressil Aida 5, Pärnu

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
osaline tööaeg, praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
21. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Brutopalk:
Alates 3.3 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Müügimeistrite AS on telefoniturunduse tuntuim tegija juba aastast 1996, kes pakub tööd enamikes Eesti suurimates linnades, asudes reeglina hästi ligipääsetavates kohtades linnade keskpunktides. Töö tegemise võimalust pakume ka kaugtöövormis. Eesti ettevõttes töötab pea 200 töötajat ja samapalju meie tütarettevõttes Läti Vabariigis. Telefoniturundust ehk telemarketingi kasutavad paljude erinevate valdkondade tipptegijad nii teenuste ja toodete müümisel kui ka küsitluste ja uuringute läbiviimisel.

Vaatan ettevõtte profiili