https://www.cvkeskus.ee/360887

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Õendustöötaja – keelekoolitus ja töökohad Soomes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360887

Tööpakkumise number

360887

Töö kirjeldus

Otsime nii sissejuhatavale keelekoolitusele Eestis (võimalikud koolituskohad Tallinn või Tartu), kui ka tööle Soome (erinevad piirkonnad):

Diplomiga õdesid / ämmaemandaid

Nõudeks kandidaadile on diplom õe / ämmaemanda erialal, mille väljaandjaks võib olla Tallinna Meditsiinikool, Tartu Meditsiinikool või Kohtla-Järve Meditsiinikool (praeguse nimega Tallinna Tervishoiu Kõrgkool või Tartu Tervishoiu Kõrgkool).

Juhul kui oled omandanud diplomi enne kui 01.05.2004, pead omama kehtivad tööstaaži viimase 7 aasta jooksult vähemalt 5 aastad õena. Lisaks peab kehtima Terviseametis registreering õe ametikohale.

Enne töö algust korraldame kolm kuud kestva intensiivkeelekoolituse. Soome keelt õpitakse Eesti keele baasil. Koolituse maht on 180 akadeemilist tundi. Keelekoolituse eesmärgiks on koolitada kandidaate suhtlema ja kirjutama soome keeles vähemalt B1.1 tasemel. Keelekoolitus toimub õhtuti ning nädalavahetustel, et sedasi võimaldata õppimist ka praeguse töö kõrvalt. Palume kandidaatidel arvestada koolituse intensiivsusega - koolituse maht on 15 akadeemilist tundi nädalas ja lisaks kodused ülesanded. Koolituse ajal aitame kõikidel kandidaatidel taotleda Soome seaduslikustamist (Valvira – laillistus).

Peale keelekoolitust pakume tööd erinevates Soome tervishoiu asutustes, vastavalt hetke võimalustele, töökogemustele ja keeleoskusele. Töötamist alustatakse tavaliselt 2 nädala tasustamata või 3 kuu tasustatud praktikaga. Praktika eesmärgiks on aidata nii töötajal kui ka kliendiettevõttel veenduda töö sobivuses kandidaadile, lisaks sellele on 3 kuu tasustatud praktika hea võimalus praktiseerida oma soome keele oskust, ning kohaneda Soome elukeskkonnaga.

Korraldame Soomes MRSA – testi, vajadusel ”Hygieniapassi” testi. Samuti aitame kohapeal teha vajalikud registreerimised. Keelekoolituse ja praktikakoha saamise vahele võib tekkida mõningane ooteaeg. Reisimine Soome toimub peale praktikakoha kinnitamist.

Töötasu peale praktikat, olenevalt tööülesannetest 12,00 – 13,84 EUR/ h (bruto). Hiljem, kui töötaja on võimeline töötama iseseisvalt, lisanduvad töötasule lisad õhtul (+15%), öösel (+30%), laupäeval (+20%) ja pühapäeval (+100%) tehtavast tööst. Töö- ja lisatasusid makstakse vastavalt Soome seadusandlusele.

Järgnevad koolitused algavad detsembris 2014. Koolitustega alustatakse nädalal 49 (01.-05.12.2014). Võimalikud linnad, kus saame koolitust korraldada on Tallinn ja Tartu. Lisaks uue võimalusena pakume esmakordselt võimalust kandideerida Tartu MediPower koolitusel osalemiseks „Skype koolitusena“ – eelistatud on siiski need koolitusel osalejad, kes saavad koolitusel kohal käia.

Koolituse toimumise kellaajad ja aadressid vastavalt linnadele:

Tallinn, Gonsiori 38:
E ja K: 18:00 - 21:00
R: 18:00 - 20:15
L: 10:00 - 13:00

Tartu, Sõbra 56:
T: 18:00-21:00
K: 18:45 - 21:00
N: 16:00 - 19:00
P: 18:00 - 21:00
Tartu koolituse aegu täpsustatud 16.10.2014

Meie poolt pakutav keelekoolitus on töötajale tasuta, juhul kui asute peale koolitust meie pakutavale töökohale tööle. Kandidaatidel palume arvestada väljaminekutega, mis kaasnevad seoses Soome seadusega ettenähtud seaduslikustamisega õena töötamiseks (Eestis Tervishoiuamet ja Valvira Soomes), ning kulutustega, mis kaasnevad Soomes tasustamata praktikal töötades.


Nõudmised kandidaadile

- Diplom õe või ämmaemanda erialal
- Eesti keele oskus (vajalik keelekoolitusel ja töövestluse läbiviimiseks)
- EU - kodakondsus
- Kindel soov asuda Soome tööle
- Valmidus siduda ennast koolitusega
- Soov õppida juurde, täiendada ennast seoses Soome tervishoiusüsteemiga

Kasuks tuleb:
- Soome keele oskus
- Inglise keele oskus
- Rootsi keele oskus
- Erialased koolitused (mahuga üle 32 h)
- Soome „Lääkepassi“ või IV – loa omamine
- Varasem töökogemus geriaatria valdkonnast.
- Varasem töökogemus sisehaiguste osakondadest.
- Valmidus asuda tööle Põhja- ja Ida-Soomes pakutavatele töökohtadele.
- Soov kolida Soome püsivalt (koos perekonnaga)


Ettevõte pakub

- Keelekoolitust tööks Soomes
- Juhendame seaduslikustamise taotlemisel
- Aitame ametnike külastamisel ja registreerimisel
- Aitame majutuse leidmisel vastavalt töökoha piirkonnale.
- Võimalust leida alalist tööd Soomest.


Lisainfo

Lisaks õdedele pakume koolituskohti ka Bioanalüütikutele ja Radioloogiatehnikutele (nõutud Valvira seaduslikustamise olemasolu). Vaata täpsemaid tingimusi, ning kandideeri koolituse nendele kohtadele meie koduleheküljelt www.medipower.fi/ee

Tähelepanu! Saame käsitleda avaldusi ainult eesti, inglise või soome keeles.
Sobivate kanditaatidega võetakse ühendust ja lepitakse vestluse aeg vastavalt elukohale, kas Tallinnas või Tartus.

Saadame kõigile kandidaatidele keda kutsutakse töövestlustele 7 lehekülje informatsiooni, kus on lahti seletatud koolituse / töötamise üksikasju täpsemalt (seaduslikustamine, majutus, kohustused jne.).

Need kes on meie juures juba varem vestlusel käinud, saavad teavitada meid oma huvist praegusele koolitusele kandideerimiseks elektronposti kaudu.

Juhul kui nendele koolitustele jääb vabu kohti, saame pakkuda neid hooldajatele kellel on peale 2004 aastad omandatud kahe aasta pikkuse koolituse käigus „hooldusõe“ EU-tasemega diplom ja soome keele oskus alg- või kesktasemel. Avaldusi käsitleme peale õdede avalduste käsitlemist. Neid avaldusi palume saata ainult meie kodulehekülje kaudu www.medipower.fi/ee - Palume hooldajatel mitte helistada uurimaks hetke olukorda koolituste osas, kuna see koormab värbamisosakonda liigselt.


Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. november 2014
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 12 kuni 13.84 EUR tunnis

FIRMA NIMI PEIDETUD

Medipower OY on spetsialiseerunud tervishoiuala tööjõurendi ja tööjõuvahendamise teenustele Soomes.