Värsked tööpakkumised

Õendusjuht I ortopeedia osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 561749

Tööpakkumise number

561749

Firma nimi peidetud Õendusjuht I ortopeedia osakonda

Töö kirjeldus

Regionaalhaigla kirurgiakliiniku koosseisu kuuluv ortopeediakeskus tegeleb keerulisemate tugi-liikumisaparaadi haiguste ning ägeda ortopeedilise traumaga patsientidega Põhja-Eestist ja saartelt. I ortopeedia osakonna profiil on erakorralise trauma järgne rekonstruktiivkirurgia ning vaagna ja lülisamba traumade ravi.

Õendusjuhina on Sinu peamiseks ülesandeks osakonna õendus- ja hoolduspersonali töö organiseerimine ning meeskonnatöö eestvedamine, oled osakonna arendustegevuste planeerija ja tegevuskava elluviija, jälgid osakonna kuluarvestus ning tagad tööks vajalikud materjalid ja apteegikaubad.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui
• Sul on õendusalane kõrgharidus ja vähemalt 3-aastane õena töötamise kogemus
• pead tähtsaks pidevat õppimist ning oled valmis oma teadmisi ka meeskonnale edasi andma
• oled ladus suhtleja, Sul on hea meeskonnatöö- ja probleemilahendamise oskus
• oled kõrge pingetaluvusega, Sa ei karda võtta vastutust ja läbimõeldud otsuste langetamine ei valmista Sulle raskusi

Ettevõte pakub

Regionaalhaiglas pakume
• huvitavat ja vastutusrikast tööd ning professionaalset meeskonda
• häid õppimis- ja eneseteostusvõimalusi
• tööle väärilist tasu ja 7 päeva lisapuhkust
• võimalust kasutada Regionaalhaigla spordiklubi ja meie töötajatele sportimiseks mõeldud soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga ning kaaskiri väljakutsetest õendus-hooldustöö arendamisest ja juhtimisest ortopeedia osakonnas.

Lisainfot konkursi kohta jagab ortopeediakeskuse õendusjuht Ketlyn Binsol telefonil 617 1772.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2018
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2018

Põhja-Eesti Regionaalhaigla visiooniks on olla tunnustatud ja uuendusmeelne meditsiinikeskus, teerajaja Eesti tervishoius. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.