Värsked tööpakkumised

Õde/usaldusõde psühhiaatriakliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 619907

Tööpakkumise number

619907

Töö kirjeldus

Põhja-Eesti Regionaalhaigla psühhiaatriakliinik ootab ootab oma meeskonda õdesid!

Pakume tööd:

  • usaldusõele (IX osakond)
  • päevasele õele (IV ja VIII osakond)
  • valveõele (IX osakond).

Nõudmised kandidaadile

  • õendusalane haridus või selle omandamine lõpetamise järgus
  • huvi vaimse tervise valdkonna vastu ja valmisolek õppida
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
  • tööks vajalik arvutioskus
  • tasakaalukus, pingetaluvus ja hea suhtlemisoskus

  • päevast tööaega E-R kl 8-16 või tööd graafiku alusel (sh öötöö)
  • arengu- ja koolitusvõimalusi
  • õppelaenu hüvitamise võimalust
  • 7 päeva lisapuhkust

Lisainfo

  • Lisainfot jagavad:
- IV osakonna õendusjuht Rimma Semjonova telefonil 617 2585
- VIII osakonna õendusjuht Sigrid Sädeme telefonil 617 2533
- IX osakonna õendusjuht Annika Rooväli telefonil 617 2539

  • Psühhiaatriakliinik asub Regionaalhaigla Seewaldi korpuses Paldiski mnt 52.

  • Võtame ühendust vestlusvooru jõudnud kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
24. september 2019

Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab üle 4000 inimese. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.