Värsked tööpakkumised

Õde/abiõde sisehaiguste kliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547197

Tööpakkumise number

547197

Töö kirjeldus

Ootame tööle õdesid/abiõdesid sisehaiguste kliiniku erinevatesse keskustesse:
• kardioloogiakeskusesse
• üldsisehaiguste keskusesse
• neuroloogiakeskusesse
• pulmonoloogiakeskusesse

Pakume tööd nii statsionaaris kui polikliinikus.

Nõudmised kandidaadile

• Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.

• Abiõena võib töötada õe juhendamisel üliõpilane, kes on läbinud II kursuse õppekavas olevad kohustuslikud ained.

• tööaega sõltuvalt osakonnast graafiku alusel (sh öötöö) või päevast tööaega E-R kl 8-16
• enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
• häid ja tänapäevaseid töötingimusi
• 7 päeva lisapuhkust
• sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
• õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

Liina Velgre, värbamisspetsialist
Tel 617 1771

Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.