Värsked tööpakkumised

Õde/abiõde sisehaiguste kliinikusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 505201

Tööpakkumise number

505201

Töö kirjeldus

Ootame tööle õdesid/abiõdesid sisehaiguste kliiniku erinevatesse keskustesse:

  • kardioloogiakeskusesse
  • invasiivkardioloogia osakonda
  • neuroloogiakeskusesse
  • pulmonoloogiakeskusesse
  • nefroloogiakeskusesse

Pakume tööd nii statsionaaris kui polikliinikus.

Nõudmised kandidaadile

  • Heal kandidaadil on õendusalane haridus, hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning tööks vajalik arvutioskus.

  • Abiõena võib töötada õe juhendamisel üliõpilane, kes on läbinud II kursuse õppekavas olevad kohustuslikud ained.

  • Eeldame valmisolekut vahetustega tööks graafiku alusel.

Ettevõte pakub

  • väga häid ja tänapäevaseid töötingimusi
  • tööaega sõltuvalt osakonnast graafiku alusel (sh öötöö) või päevast tööaega E-R kl 8-16
  • enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
  • 5 päeva lisapuhkust
  • sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
  • õppelaenu hüvitamise võimalust

Lisainfo

Nadežda Doronina, kliiniku õendusjuht
Tel 617 2212

Võtame ühendust vaid nõuetele vastavate ja sobivate kandidaatidega.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. november 2017
Kuulutus sisestati:
6. november 2017
Brutopalk:
Alates 6.25 kuni 7 EUR tunnis

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 4000 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.