Värsked tööpakkumised

Õde/abiõde rindkere- ja veresoontekirurgia osakonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436241

Tööpakkumise number

436241

Töö kirjeldus

Pakume tööd Põhja-Eesti Regionaalhaigla kirurgiakliiniku rindkere- ja veresoontekirurgia osakonda.

Nõudmised kandidaadile

• õendusalane haridus
• abiõena võib töötada õe juhendamisel üliõpilane, kes on läbinud II kursuse õppekavas olevad kohustuslikud ained.
• hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil
• tööks vajalik arvutioskus

Ettevõte pakub

• paindlikku tööaega graafiku alusel
• enesearendamise ja koolitusvõimalusi kaasaegses koolituskeskuses
• 5-päevast lisapuhkust
• sportimisvõimalusi Regionaalhaigla spordiklubis
• õppelaenu hüvitamise võimalust

• õe ametikohal brutopalka 5,65 eur/tunnis, tasu öötundide eest 35% kõrgem. Võimalus töötada intensiivravipalatis, kus lisandub tunnitasule veel 10%.

Lisainfo

Ulvi Tasane, keskuse õendusjuht
Tel 617 1330

Margit Härm, osakonna õendusjuht
Tel 617 1382

Liina Velgre, värbamisspetsialist
Tel 617 1771

Sütiste tee 19
Tallinn 13419

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
14. september 2016
Kuulutus sisestati:
16. august 2016
Brutopalk:
Alates 5.65 EUR tunnis

SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla on piirkondlik haigla, mille ülesandeks on olla elanike arstliku turvalisuse tagaja ning kompetentsikeskus Põhja-Eesti haiglavõrgustikule ja tervishoiusüsteemile. Regionaalhaigla koosseisus on seitse kliinikut, kuhu kuuluvad 32 kõrgetasemelist erialakeskust ning töötab enam kui 3900 inimest. Regionaalhaigla on Eesti suurim traumakeskus, Põhja-Eesti suurim südamekeskus ja psühhiaatriakeskus ning haiglas osutatakse laiapõhjalist vähiravi rohkem kui pooltele vähihaigetele Eestis.