Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #522249

Õde

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. märts 2018
Kuulutus aegub: 5. aprill 2018

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle õendusalase tegevuse arstikeskustes ja tervisebussides

Ootused kandidaadile

  • Õendusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Eesti keele oskus heal tasemel (vene ja inglise keel heal suhtlustasemel)
  • Empaatiavõime
  • Väga hea suhtlemis- ja koostööoskus
  • Korrektsus ja kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus ja enesekontrollivõime
  • Otsustus- ja vastutusvõime
  • Arvuti kasutamise oskus tavakasutaja tasemel
  • Valmisolek töölähetusteks

Ettevõte pakub

  • Tööd arenevas tervishoiuasutuses
  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd graafiku alusel tööpäevadel esmaspäevast reedeni
  • Toetavat meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid
  • Konkurentsivõimelist töötasu ja lisatasu vastavalt töö intensiivsusele
  • Omatöötaja soodustusi

Tööpakkumise number
#522249

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. aprill 2018
Kuulutus sisestati:
7. märts 2018

Qvalitas Arstikeskus AS on Eesti üks suurimaid eraarstikeskusi, mis pakub oma teenuseid juba aastast 1996. Üle Eesti on Qvalitasel kokku 5 keskust, kus pakutakse klientidele nii eriarstide teenust kui ka äriklientidele mõeldud töötervishoiuteenust.

Vaata rohkem

Õde