2023-08-23 14:48:55

Õde

CVKeskus.ee klient
Confido Erameditsiinikeskus loodi 2013. aastal arstide poolt. Kui riiklik meditsiinisüsteem keskendub peamiselt ravimisele, siis Confidos pöörame suurt tähelepanu ka sellele, kuidas terve olla, oma tervist hoida ja elukvaliteeti parandada.

Confidos töötavad Eestis tunnustatud oma ala parimad peremeditsiini eriarstid, eriarstid ja spetsialistid, kes tahavad pakkuda kiiresti kättesaadavat ja heal tasemel teenust.

Töö kirjeldus

Sul on võimekus võtta vastu iseseisvaid otsuseid, oled paindlik, kohusetundlik, õppimisvõimeline ning Sul on soov panustada kiirelt kasvava meditsiiniasutuse arengusse, tule ja liitu meie meeskonnaga.

Tööülesannete hulka kuuluvad patsientide seisundi jälgimine ja nõustamine, õendustoimingute, raviprotseduuride ja analüüside tegemine, tõendite väljastamine jpm.

Töö toimub graafiku alusel esmaspäevast pühapäevani.

Ootused kandidaadile

Sobivatelt kandidaatidelt ootame erialast haridust, väga head suhtlemisoskust ning lisaks eesti keelele ka väga head vene keele oskust. Kasuks tuleb eelnev töökogemus perearstikeskuses ja retsepti väljastuse õiguse omamine.

Ettevõte pakub

Confido pakub Sulle spetsialiseerunud väljaõpet, esinduslikku motivatsioonipaketti, mis sisaldab väärtuslikku tervisekindlustust ning põnevaid väljakutseid kiiresti arenevas meditsiiniasutuses.