Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716336

Õde (päevane)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhieesmärk on kinni peetavatele isikutele meditsiiniteenuse osutamine. Õe ülesanne on tervishoiuteenuse osutamine nii iseseisvalt oma pädevuse piires kui ka koos arstiga, kinnipeetavate nõustamine tervishoiualastes küsimustes, piisava ravimi- ja tarvikute varu kontrollimine, dokumentatsiooni koostamine ja kontrollimine.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Eesti keel C1 tasemel

  • Erialane haridus

  • Pingetaluvus, suhtlemisoskus

  • Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Põnev töö ja palk kuni 1900 € (bruto)

  • Tööaeg E-R 08:00–16:30

  • Toetav ja sõbralik meeskond

  • Tasuta sportimisvõimalused

  • 35 päeva puhkust

Tööpakkumise number
#716336

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1900 €/kuus
Kuulutus aegub:
3. august 2021
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2021

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem