Õde hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonda
Tartu Ülikooli Kliinikum SA Tööpakkumine aegub 14 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond vajab oma meeskonda täistööajaga (1,0 koormusega) õde

Tegemist on töötamisega valvetes.

Osakond asub L. Puusepa 8 hoone H korpuse 5. korrusel.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • erialane (õendusalane) haridus
  • võimekus meeskonnas töötada
  • empaatilisus
  • kohusetundlikkus ja täpsus
  • hea suhtlemisoskus
  • pingetaluvus

Ettevõte pakub

Kandidaadile pakume:

  • tööd suures organisatsioonis
  • kaasaegset töökeskkonda
  • suurepärast meeskonda
  • töösse sisseelamisel kolleegide tuge ja juhendamist
  • tasustatud lisapuhkust 7 kalendripäeva
  • täiendusvõimalusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saatke palun elulookirjeldus aadressil inna.kalliver(at)kliinikum.ee.
Täpsemat teavet jagab osakonna vanemõde Inna Kalliver (tel 5331 9561, inna.kalliver(at)kliinikum.ee).

Tööpakkumise number
#681030

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
29. detsember 2020
Õde hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonda Õde hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakonda

Tartu Ülikooli Kliinikum SA

Tartu Ülikooli Kliinikum on Euroopas tunnustatud ülikoolihaigla, millel on juhtiv roll Eesti meditsiinis. Kliinikumi missiooniks on tagada Eesti meditsiini kestmine ja areng läbi kõrgetasemelise integreeritud ravi-, õppe- ja teadustöö.

Vaata rohkem