Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #607989

Õde

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonnaga liituma ÕENDUSABI OSAKONNA ÕDE

Peamisteks tööülesanneteks on kvaliteetse, professionaalse ja patsiendikeskse õendusteenuse osutamine ning oma vastutusvaldkonnas igapäevaselt ladusa õendus-hooldustegevuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • õendusalane haridus, eelnev töökogemus õena
  • terviseameti registreerimistunnistuse olemasolu (õe kood)
  • hea eesti keele oskus, vene keele oskus tööks vajalikul tasemel
  • hea arvutioskus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
  • patsiendile orienteeritus
  • valmisolek õppida ja ennast arendada

Ettevõte pakub

  • toetavat meeskonda
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • tööd graafiku alusel (24- tunnised vahetused)

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos sooviavaldusega e-posti aadressile merle.vaher(at)haigla.ee või kandideeri läbi CV keskuse portaali.

Lisainfot jagab haigla õendusjuht Merle Vaher telefonil 53 616 229.

Tööpakkumise number
#607989
Õde