Õde endoskoopiaüksuses
Tööpakkumise number #813629

Pärnu Haigla SA
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Töö sisuks on teostada endoskoopilisi protseduure: gastroskoopia, koloskoopia, bronhoskoopia.
Päevane töö, E-R kell 8.00-16.00. Lisaks tuleb teha koduvalveid.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel, soovitavalt oktoobri algusest.

Ootused kandidaadile

1. Õendusalane (kõrg)haridus;
2. Väga hea arvutioskus;
3. Analüüsi- ja iseseisva töö võime;
4. Sõbralik suhtlemislaad;
5. Soov ja tahe meeskonnatööks.

Ettevõte pakub

1. Kaasaaegset töökeskkonda;
2. Väga häid arenguvõimalusi;
3. Erialast täienduskoolitust;
4. Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
5. Õppelaenu tagasimaksmise võimalus;
6. Tasuta jõusaali kasutamine.

Tööpakkumise number
#813629

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
15. september 2022
Õde endoskoopiaüksuses Õde endoskoopiaüksuses

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1500 inimese.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TEGEVUSJUHENDAJA PÄRNUSSE HOOLEKANDETEENUSED AS
Alates 1090 €/kuus
TEGEVUSJUHENDAJA PÄRNUSSE HOOLEKANDETEENUSED AS • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
ÕDE VEREKESKUSES Pärnu Haigla SA
ÕDE VEREKESKUSES Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA
Alates 4.06 €/tunnis
KÖÖGIVILJA TÖÖTLEJA Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
ÕDE/ABIÕDE ORTOPEEDIAÜKSUSES Pärnu Haigla SA
ÕDE/ABIÕDE ORTOPEEDIAÜKSUSES Pärnu Haigla SA • Pärnu
Pärnu
PEREÕDE ÜLEJÕE PEREARST OÜ
2 päeva jäänud
PEREÕDE ÜLEJÕE PEREARST OÜ • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki