Objektivanem
Tööpakkumise number #794395

2
SECURE ESTONIA OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Objektivanema tööülesanded:

- Jooksva töö korraldamine;

- Töögraafikute koostamine ja nende täitmise tagamine;

- Igapäevane suhtlus kliendi esindajaga;

- Nõutava aruandluse tagamine.

Ootused kandidaadile

Nõudmised:

- Kohtulikult karistamata;

- Hea eesti ja vene keele oskus;

- Turvatöötaja kvalifikatsioonitunnistuse olemasolu;

- Hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus

- Eelnev inimeste juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

Pakume:

Töötasu alates 1600 eur töökoormuse 50 h nädalas eest

Tööaeg E-R 7:45 - 17:45

Tööle asumise aeg: koheselt

Töökoha asukoht: DEPO kauplus, Veskiposti 1, Tallinn

Lisainformatsioon telefonil 54 110 403

Tööpakkumise number
#794395

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
VALVUR (VANGLAAMETNIK) Tallinna Vangla
Alates 1600 €/kuus
VALVUR (VANGLAAMETNIK) Tallinna Vangla • Harjumaa
Harjumaa
5 p. tagasi
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA TALLINNASSE! Viking Security AS
Alates 1100 €/kuus
5 p. tagasi
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA TALLINNASSE! Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA Forus Security AS
PATRULLEKIPAAŽI TURVATÖÖTAJA Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
PANGAHOONE TURVATÖÖTAJA-KORRAPIDAJA ABI AS G4S Eesti
1 päev jäänud
PANGAHOONE TURVATÖÖTAJA-KORRAPIDAJA ABI AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki