Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546528

Tööpakkumise number

546528

Töö kirjeldus

• ehitustööde igapäevane korraldamine ja planeerimine
• suhtlemine alltöövõtjate, järelevalve ja tellija esindajatega
• ehitusobjektiga seotud dokumentatsiooni haldamine ning info liikumise korraldamine
• teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine
• töömaa tööohutuse koordineerimine
• ISO 9001; ISO 14001 ja OHSAS 18001 juhtimissüsteemide järgimine

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandideerima, kui:
• Sul on ehitusalane kõrgharidus või oled seda omandamas
• omad töökogemust ehitustööde juhtimise valdkonnas
• valdad heal tasemel arvutit – Autocad, MS Project, Excel
• suudad töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
• oled korrektne, hea organiseerimisvõime ning ehitustehnilise taibuga

Omalt poolt pakume: vastutusrikast ja mitmekülgset tööd arenevas ettevõttes, motiveerivat töötasu, kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid, sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

AS Tartu Ehitus on 1992. aastal asutatud ehitusettevõte, olles sellega üks Eesti esimestest ehitusjuhtimisele spetsialiseerunud ettevõtetest. Juba ligemale 20 aastat on ettevõtte tegevusstrateegia nurgakiviks olnud keskendumine ehituse peatöövõtule ja projektijuhtimisele nii riigi- kui erasektori tellimuste täitmisel, läbi mille on suudetud hoida ettevõte majandustegevus stabiilne ja tasakaalustatud. Tegutseme ehitusvaldkonnas võrdlemisi laial skaalal, ehitades nii muuseume, kultuurikeskusi, teenindusasutusi, koole, tootmishooneid, elamuid ja ärikeskusi. Ettevõte on saanud erilise tunnustuse muinsuskaitseliste hoonete restaureerimisel, olles korduvalt tõstetud esile Muinsuskaitseameti poolt.
AS Tartu Ehitus on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu üks asutajaliikmeid.