Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #741259

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööde juhtimine ehitusobjektil

  • Tööde teostamine vastavalt tähtaegadele ja graafikule

  • Eelarve jälgimine ja kokkuhoid

  • Dokumentatsioon (tööaja arvestus, load, kooskõlastused jms)

  • Kvaliteedijuhi peamine ülesanne on kvaliteedi juhtimissüsteemi toimimise
    tagamine ning pidev arendamine;

  • Kvaliteedisüsteemi sise- ja välisauditite organiseerimine ja läbiviimine vastavalt nõuetele;

  • Tarnijate hindamine ja analüüs;

Ootused kandidaadile

EHITUSALANE KÕRGHARIDUS või ehitusalane kesk-eri haridus

  • Objektijuhtimise kogemus 2-3 .a.
  • Eesti, vene ja inglise keele head oskust
  • Head pingetaluvust ja tasakaalukust
  • Tahet ja võimet ennast proovile panna ning saavutada püstitatud eesmärgid
  • Kohusetundlik, täpne, analüüsivõimeline
  • Hea suhtlemisoskus
  • Arvutikasutusoskus (Word, Excel, MS Project, AutoCad)
  • Oskus töötada projektdokumentatsiooniga

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töövahendeid

  • Tööautot töö sõitudeks

  • Meeldivat ja ühtset kollektiivi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Erinevaid ja põnevaid tööülesandeid

Tööpakkumise number
#741259
Objektijuht