Objektijuht
Tööpakkumise number #729049

Objektijuht

2
MAPRI EHITUS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks saab ehitustegevuse korraldamine, sh. osalemine alltöövõtu läbirääkimistel, lepingute täitmise jälgimine, koordineerimine ja tagamine. Lisaks saad vastutada objekti tööohutuse ja heakorra ning ehitustööde kvaliteedi eest.

Ootused kandidaadile

  • ehitusalane haridus

  • töökogemus valdkonnas (vähemalt 3 aastat)

  • hea planeerimis- ja organiseerimisoskus

  • väga hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • tööautot

  • arendavat tööd

  • sportimisvõimalusi ja meeldejäävaid ühisüritusi

  • ägedat meeskonda

Tööpakkumise number
#729049

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
10. september 2021
Objektijuht Objektijuht

Vaata rohkem

Objektijuht
Objektijuht