Objektijuht Rootsi
Tööpakkumise number #715839

3

Töö kirjeldus

  • Ehitustööde planeerimine ja juhtimine ehitusplatsil

  • Alltöövõtjate tööde juhtimine

  • Tööde kvaliteetse teostuse tagamine

  • Ehitustööde dokumenteerimine ja täitedokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus

  • Töökogemus ehitusvaldkonnas tööjuhi või objektijuhina

  • Tehniliste jooniste lugemise oskus

  • Eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb vene ja rootsi keele oskus

  • Hea suhtlemisoskus

  • Kohusetundlikkus, täpsus ja iseseisvus

  • AutoCAD, MS Office programmide oskus tööks vajalikul tasemel

  • (B kategooria juhiluba)

Ettevõte pakub

  • Arendavat tööd Rootsi suunal

  • Toetav meeskond

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Address: Tööstuse 15, Keila, 76605 Harju maakond
Kontakt: tel: +372 51 07 436
E-post: kristjan.kuldmaa(at)hilandero.fi

Tööpakkumise number
#715839