Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #625130

Objektijuht

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle usaldame

- Tööde planeerimise ja juhtimise ehitusobjektil
- Ehitusobjekti kvaliteetse ja tähtajalise valmimise
- Tööohutuse, tuleohutuse ja töötervishoiu nõuete täitmise korraldamise objektil
- Objektiga seotud dokumentatsiooni koostamise, täitmise ja korrashoidmise
- Ehitustööde graafiku koostamise ja jälgimise
- Ehitusobjekti erinevate osapooltega suhtlemise
- Objektikulude jälgimise ja optimeerimise

Nõudmised kandidaadile

Sinult ootame

- Ehitusalast eriharidust või selle omandamist
- Korrektsust tööde kavandamisel, läbiviimisel ja eelarve jälgimisel
- Jooniste lugemise oskust
- Eesti ja inglise keele oskust nii kõnes kui kirjas
- Valmisolekut viibida pikemaajaliselt töölähetustes
- Iseseisvust, algatus- ja vastutusvõimet
- Arvutioskust (MS Office, Autocad)
- Autojuhiloa olemasolu
- Tulemustele ja heale meeskonnatööle orienteeritust

Ettevõte pakub

Sulle pakume

- Huvitavat eneseteostusvõimalust professionaalses ja kasvavas ettevõttes
- Rahvusvahelist töökogemust koostöös Põhjamaade suurte ehitusettevõtetega
- Häid õppimis – ja arenguvõimalusi
- Sporditoetust

Tööpakkumise number
#625130

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Objektijuht