Värsked tööpakkumised

Objektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 591142

Tööpakkumise number

591142

Firma nimi peidetud objektijuht

Töö kirjeldus

Ülesandeks on korraldada efektiivselt tööd ehitusobjektidel ja objektide kvaliteetse ja tähtaegse valmimise tagamine ning tellijale nõuetekohane üleandmise.

Nõudmised kandidaadile

  • keskeri- või kõrgharidust,
  • eelnevat töökogemust ehituse valdkonnas,
  • algatus- ja otsustusvõimet ning head pingetaluvust,
  • hea arvutikasutamise oskus (Office, MS Project),
  • B kategooria autojuhiloa olemasolu,
  • Kasuks tuleb töökogemus AutoCAD joonistega töötamisel.

Omalt poolt pakume sõbralikku ja pikaajalise praktilise töökogemustega kollektiivi, arenguvõimalust ja töötulemustest sõltuvat konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2019
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2019

OÜ Pärnu REV Ehitus on oma ala parimatest spetsialistidest koosnev meeskond, mille põhiliseks tegevusalaks on ehituse peatöövõtt ja projektijuhtimine.