Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799341

Objektijuht Ida -Virumaa piirkonda

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ehitustegevuse korraldamine ja tähtaegade järgimine objektidel;

  • Klientidega suhtlemine;

  • Tööalaste dokumentide vormistamine ja korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Sul on ehitusalane keskeri- või kõrgharidus ja varasem töökogemus objektijuhina;
  • Sul on tööks vajalike seadmete kasutamise ning jooniste lugemise oskus;
  • Valdad eesti- ja vene keelt vähemalt B1 tasemel;
  • Suudad kiirelt reageerida ning lahendada tekkida võivaid probleeme;
  • Sul on väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office, AutoCad, Project, Internet);
  • Omad kehtivat B-kategooria

  • Töötada stabiilselt aastaringselt koos oma ala spetsialistidega;

  • Toetada ja arendada meie tegevusvaldkonda ning selle läbi luua mugavamat elukeskkonda;

  • Saada töötamiseks vajalikke täienduskoolitusi;

  • Saada osa meie väärtustest, mille hulka kuuluvad nädalane tasustatud lisapuhkus talveperioodil, lühendatud tööpäevad riigipühade eel, õnnetusjuhtumikindlustus, sporditoetus ja palju

Tööpakkumise number
#799341

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2022
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem