Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605570

Objektijuht- eelarvestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tööde efektiivse ja ohutu läbiviimise tagamine
- tööde ajagraafiku koostamine ja täitmise tagamine
- vajaminevate materjalide määramine ja tellimine
- ehitusprotsesside tagamine
- garantiiaegsete kohustuste tagamine
- kvaliteedi kontroll

Ootused kandidaadile

- keskeri- või kõrgharidust ehituse valdkonnas
- eesti ja vene keele oskust
- ehituse juhtimiskogemust
- B kat autojuhilubade olemasolu
- ausus ja kohusetundlikus

Ettevõte pakub

-stabiilset ja motiveerivat töötasu
- kaasaegset töökeskkonda
- toetavat meeskonda

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palun pöörduda mob 5153753.

Tööpakkumise number
#605570