Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755852

Objektiinsener

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Töös olevate ehitusobjektide teostuse jälgimine ja kvaliteedi kontroll, suhtlemine järelevalve ja tellijaga;

  • Ehitusobjekti tehnilise dokumentatsiooni täitmine, haldamine ja ettevalmistamine kasutusloa taotlemiseks;

  • Ehituskalkuleerimise ja akteerimise alusandmete (mahud, kogused) arvutamine jooniste või teostuskirjelduste põhjal;

  • Allhangete läbiviimine ja esitatud pakkumuste analüüs objekti- või projektijuhi juhendamisel;

  • Valmidus vajadusel, objektijuhi juhendamisel korraldada ehitustöid platsil, tellida materjale ning seadmeid, kontrollida töötulemusi, suhelda klientidega muudatus- ja lisatööde osas.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane haridus;

  • Praktiline ehitusalane töökogemus objektiinsenerina, -juhiabina või objektijuhina vähemalt 2 aastat;

  • Ehitusprotsessi osade, tehniliste seoste, hankeprintsiipide ja era- ning korterelamutele omaste tehniliste põhilahenduste piisav tundmine;

  • Tehnilistest joonistest ja projektidest aru saamise oskus ning oskus välja lugeda ja koondada informatsiooni;

  • Arvutioskus ning vajalike erialaste programmide kasutamise oskus (BIM-tarkvara, CAD-tarkvara, MS Project, MS Excel ja Word vähemalt kesktase). BIM projektide puhul ka mudeli lugemise ja andmetega töö oskus;

  • Väga hea eesti keele oskus;

  • Vene keele oskus praktilisel suhtlemistasandil(kasuks tuleb ka inglise keele oskus ja erialaste terminite tundmine);

  • Positiivne ellusuhtumine, valmidus ennast proovile panna ja täiendada;

  • Täpsus, kohusetundlikkus ja korrektsus;

  • Hea suhtlemisoskus ning valmidus meeskonnatööks;

  • B-kategooria autojuhiluba.

  • Huvitavaid ja kaasaegsete tehniliste lahendustega objekte ning erialast väljakutset;

  • Kaasaegset töökeskkonda ja tehnilisi vahendeid;

  • Huvitavat ja vastutusrikast tööd;

  • Väärikat töötasu;

  • Erialast täiendkoolitust;

  • Vajalikku õpet, toetavat suhtumist ja juhendamist töökohal.

Tööpakkumise number
#755852